www.elester-pkp.com.pl

System sterowania odłącznikami SO-CZAT

Systemy przewodowego i bezprzewodowego sterowania odłącznikami. Sterowanie może się odbywać zarówno lokalnie jak i z systemów nadrzędnych takich jak Centrum Zdalnego Sterowania.

KSO-CZAT
Urządzenie KSO-CZAT przeznaczone jest do sterowania odłącznikami sieci trakcyjnej wyposażonymi w napędy typu ONS lub NTS z transformatorami separacyjnymi lub bez nich. Sterowanie może się odbywać zarówno z miejsca (lokalnie z posterunku ruchu, podstacji trakcyjnej itp.), jak i systemów nadrzędnych takich jak np. Centrum Zdalnego Sterowania czy Terminal Podstacyjny.

RSO-CZAT
System sterowania odłącznikami typu RSO-CZAT umożliwia sterowanie zdalne odłącznikami i rozłącznikami linii 15kV z punktu nadzoru.

GSO-CZAT
System sterowania odłącznikami w sieci tramwajowej typu GSO-CZAT umożliwia zdalne sterowanie odłącznikami sekcyjnymi i odłącznikami kablowymi zasilaczy trakcyjnych z punktu nadzoru.Karta katalogowa - Szafka obiektowa zdalnego sterowania CZAT6 pobierz

 

Szafka obiektowa

Symulator CZAT

ISKRA - System SRK

Autoryzowany partner GE

Spółka ELESTER-PKP jest autoryzowanym partnerem General Electric w obszarze automatyki cyfrowej dla stacji elektroenergetycznych 

System automatyki CZAT6

Połączenie Poprzeczne

Projekt i wykonanie: Kamikaze