Programista C/C++ Embedded

Łódź, Wrocław, Opole

Opis stanowiska pracy

  • projektowanie i tworzenie aplikacji w języku C/C++,
  • realizacja innowacyjnych urządzeń,
  • analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną,
  • tworzenie materiałów projektowych: specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji,
  • Implementacja testów jednostkowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, kierunek informatyka/elektronika bądź pokrewne,
  • doświadczenie w programowaniu C/C++,
  • znajomość architektury ARM,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wiedza i doświadczenie z zakresu inżynierii oprogramowania,
  • praktyczna umiejętność  posługiwania się systemami kontroli wersji.

Oferujemy

  • pracę w Dziale Rozwoju innowacyjnej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • pracę na pełny etat, po okresie próbnym,
  • możliwość rozwoju zawodowegopremie,
  • wynagrodzenie zależne od umiejętności,
  • pakiet medyczny (LUXMED),
  • pakiet sportowy (MULTISPORT),

Mile widziane

  • praktyczna znajomość systemu FreeRTOS, Linux,
  • praktyczna znajomość środowiska Eclipse,
  • praktyczna znajomość GIT oraz SVN,
  • praktyczna znajomość Doxygen.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@elester-pkp.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr 133, poz.833, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji„.
I

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.