Konstruktor układów elektronicznych

Łódź, Wrocław

Opis stanowiska pracy

  • praca w dziale konstrukcyjnym,
  • konstruowanie urządzeń elektronicznych i wdrażanie ich w cykl produkcyjny,
  • techniczna obsługa procesu produkcyjnego,
  • kompleksowa obsługa nowych projektów od fazy planowania produktu do fazy realizacji,
  • tworzenie dokumentacji technicznej,
  • współpraca z zespołem w ramach projektu dbając o terminowość realizowanych prac konstrukcyjnych,
  • projektowanie obwodów drukowanych,
  • tworzenie oprogramowania podstawowego µC w języku C.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – kierunek: elektronika,
  • min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Konstruktor lub Inżynier elektronik w takich branżach jak: automatyka przemysłowa, SRK,
  • znajomość programu Altium Designer lub Protel – wymóg konieczny,
  • umiejętność programowania µC w języku C,
  • znajomość elektronicznego rysunku technicznego (schematy ideowe) i konstrukcji elektronicznych,
  • znajomość technologii SMD oraz THT,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną podzespołów,
  • umiejętność pracy zespole,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • odpowiedzialność, dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • umiejętność projektowania wielowarstwowych PCB,
  • na spotkaniu kwalifikacyjnym konieczne jest przedstawienie własnych projektów.

Oferujemy

  • praca na pełny etet w stabilnej firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowegopremie,
  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia,
  • dodatki (premia zależna od wyniku finansowych spółki płatna kwartalnie),
  • pakiet medyczny (LUXMED),
  • pakiet sportowy (MULTISPORT),

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@elester-pkp.com.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Odpowiemy tylko wybranym kandydatom.