ELESTER technologicznym liderem sektora kolejowego w Polsce

Jest nam miło poinformować o ogromnym sukcesie Spółki ELESTER na Międzynarodowych Targach Kolejowych TRAKO 2023. Zaprezentowane na gdańskiej wystawie targowej rozwiązania technologiczne spółki zostały docenione przez ekspertów, zdobywając uznanie aż w trzech konkursach targowych. Dziękujemy za Państwa szerokie wsparcie i obecność na wystawie. Jest to dla nas niezwykle inspirujące i motywujące, że w oczach ekspertów branżowych firma ELESTER jest nieprzerwanie od lat postrzegana jako technologiczny lider sektora kolejowego w Polsce. Sukces ten to efekt wzajemnej bliskiej współpracy i zaangażowania, którego wynikiem są nowoczesne rozwiązania.

Komitety konkursowe, uwzględniając innowacyjność rozwiązań oraz realny wpływ zaproponowanych produktów na rozwój krajowej infrastruktury kolejowej uhonorowało ELESTER nagrodami:

  • Nagroda Główna Izby Gospodarczej Komunikacji Miejskiej im. prof. Jana Podoskiego za System automatyki kompensacji mocy biernej ARD- CZAT.

  • Wyróżnienie w konkursie głównym Międzynarodowych Targów Gdańskich TRAKO im. inż. Józefa Nowkuńskiego za Cyfrowy system sterowania odłącznikami sieci trakcyjnej, z funkcją wyizolowania, uszynienia i uziemienia odcinków zasilania.

  • Wyróżnienie w konkursie Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Komunikacji RP im. prof. Czesława Jaworskiego za Modułu pomiarowego wysokiego napięcia prądu stałego HVM CZAT7.

Czytaj także