www.elester-pkp.com.pl

Przyjaciel Transportu Szynowego

Naklejamy lokomotywę na samochód

Inicjatywa "Przyjaciel TPrzyjaciel Transportu Szynowegoransportu Szynowego" adresowana jest do wszystkich miłośników, sympatyków i pasjonatów oraz osób zawodowo związanych z transportem szynowym. Czyli do wszystkich, w których hasło to budzi pozytywne emocje.
Celem projektu jest stworzenie możliwości naszego wzajemnego rozpoznania się na ulicach miast. Jest to również próba wyróżnienia i pokazania naszej tożsamości wśród innych pasji, zamiłowań czy zawodów. Znakiem rozpoznawczym i jednocześnie logo akcji jest lokomotywa, która została dołączona w formie naklejki. Logo można przykleić w dowolnym miejscu. My umieścimy ją na samochodzie, tak aby było łatwo nas zauważyć i rozpoznać. Zachęcamy wszystkich Przyjaciół Transportu Szynowego do podejmowania podobnych działań.

Pomysłodawcą oraz organizatorem projektu jest tygodnik Kurier Kolejowy, miesięcznik Rynek Kolejowy oraz Spółka Elester-PKP.

wersja w pliku cdr - pobierz

wersja w pliku jpg - pobierz

 

Autoryzowany partner GE

Spółka ELESTER-PKP jest autoryzowanym partnerem General Electric w obszarze automatyki cyfrowej dla stacji elektroenergetycznych 

Połączenie Poprzeczne

Projekt i wykonanie: Kamikaze