www.elester-pkp.com.pl

Kodeks Postępowania Etycznego

Spółka ELESTER-PKP opierając się na doświadczeniach własnych i wypracowanych standardach naszego współwłaściciela firmy General Electric, zdecydowała się na wprowadzenie do swojej polityki wytycznych będących zbiorem najlepszych praktyk i działań etycznych.

Wierzymy, że prawdziwe partnerstwo z Klientami, na którym tak bardzo nam zależy oraz zdrowa, przyjazna atmosfera współpracy wywodzi się z przejrzystych, czytelnych i uczciwych zasad wzajemnego współdziałania. Wspólne wartości i przyjęte reguły stanowią również kierunek obranej drogi pozwalając utrzymać wysoki poziom zaufania do przedsiębiorstwa.

Kodeks Etycznego Postępowania firmy GE jest zbiorem zasad i najwyższych standardów etycznych oraz odzwierciedleniem ducha tej organizacji w celu osiągnięcia pozycji najwybitniejszej rozwijającej się spółki XX wieku. My jako ELESTER-PKP z poczuciem własnej wartości, osiągniętymi sukcesami idziemy do przodu, kształtując i zmieniając na miarę swoich możliwości otaczającą rzeczywistość. Możemy szczycić się praworządną postawą i obraną drogą, gdyż tylko nieliczne firmy wyznaczają etyczne reguły i uczciwie je respektują.

 

 

Autoryzowany partner GE

Spółka ELESTER-PKP jest autoryzowanym partnerem General Electric w obszarze automatyki cyfrowej dla stacji elektroenergetycznych 

Połączenie Poprzeczne

Projekt i wykonanie: Kamikaze